بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز همدان برگزاری نخستین سالگرد شهادت شهید شمسی‌پور در همدان

نخستین سالگرد شهدات سردار شهید علیرضا شمسی پور با حضور پیکرهای ۳ تن از شهدای تازه تفحص شده است ۸ سال دفاع مقدس در همدان برگزار شد.

برگزاری نخستین سالگرد شهادت شهید شمسی‌پور در همدان

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از همدان؛ نخستین سالگرد شهادت سردار شهید علیرضا شمسی پور شب گذشته با حضور پیکرهای 3 تن از شهدای تازه تفحص شده است 8 سال دفاع مقدس در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد.

عبارات مهم : سرباز
پیکر مطهر این شهدا که روز گذشته وارد استان شده است اند به حسینیه امام خمینی(ره) انتقال داده شده است تا مراسم وداع با آنان با حضور اقشار متفاوت مردم شهید پرور همدان برگزار شود.

پیکرهای این شهدا متعلق به سرباز شهید محسن رستمی از همدان،سرباز شهیدحمدالله دوستی از زنجان، سرباز شهیدمحسن عبدلی از شهر سنقر در استان کرمانشاه است که جهت حضور در نخستین سالگرد شهادت سردار “علیرضا شمسی پور” که سال گذشته در حین تفحص پیکرهای مطهر شهدا به شهادت رسید، به همدان آورده شده است اند.

مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید علیرضا شمسی پور بعد از نماز مغرب و عشا با حضور مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان و اهالی ورزش شروع شد و با مداحی و با بیان خاطراتی از شهید شمسی پور به وسیله دوستان و همرزمان وی ادامه یافت.

سرهنگ پاسدار علیرضا شمسی پور، بازنشسته سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان، یکی از اعضای باسابقه تیم تفحص پیکرهای مطهر شهدا، از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و مسئول بسیج ورزشکاران همدان بود که سال گذشته صبح روز 13 اردیبهشت ماه طی عملیات جستجوی شهدا در پنجوین عراق و ارتفاعات کانی مانگا بر اثر انفجار مین والمری به شهادت رسید.
انتهای پیام/ک

واژه های کلیدی: سرباز | همدان | روز گذشته | استان کرمان | همدان | شهادت | سالگرد | تفحص

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog