بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز فضای مجازی خداحافظی الکساند گراهام بل از آمریکا

نتایج یک بررسی نشان می دهداستفاده از تلفن ثابت در آمریکا در حال پیوستن به تاریخ می باشد.

خداحافظی الکساند گراهام بل از آمریکا

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛تلفن های ثابت که روزیبه عنوان تکنولوژی پر کاربردی بین افراد محسوب می شد امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود گوشی کم کم دارد جای خود را به آن می دهد .
برهمین اساس تحقیقاتی در آمریکا به وسیله مرکز ملی آمار سلامتاین کشور صورت گرفته که نشان می دهد استفاده از تلفن ثابت در این کشور به سرعت در حال کم کردن هست، لیکن بخش عمده مردم آمریکا دارای گوشی های گوشی هستند و جهت برقراری تمامی انواع ارتباطات از آن استفاده می کنند.
بر اساس همین بررسی بخش عمده بازدیدکنندگان گوشی در آمریکا در دهه های ۲۰ و ۳۰ زندگی خود به سر می برند.
این تحقیق که در بازه زمانی جولای تا دسامبر سال ۲۰۱۶ انجام شده است نشان می دهد که در ۵۰.۰۸ درصد از منزل های مردم آمریکا گوشی وجود دارد، ولی تلفن ثابتی در آنها راه اندازی نشده است.
بررسی اوضاع افراد در بازه سنی ۲۵ تا ۳۴ سال نشان می دهد که بیش از ۷۰ درصد از این افراد تنها از گوشی استفاده می کنند و دارای تلفن ثابت نیستند.

عبارات مهم : آمریکا

همین تحقیق نشان می دهد ۶۰.۷ درصد از نوجوانان آمریکایی تنها از گوشی استفاده می کنند و این رقم در میان بزرگسالان ۵۰.۵ درصد هست. در این تحقیق با ۲۰ هزار خانوار آمریکایی در کل این کشور مصاحبه شده است است.
از جمله علل کم کردن استفاده از تلفن ثابت، کاربردهای گسترده گوشی و سهولت استفاده از آن و همین طور عدم ارائه خدمات راه اندازی تلفن ثابت در بعضی نقاط این کشور است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آمریکا | اندازی | تحقیقات | استفاده | آمریکایی | تکنولوژی | تلفن ثابت | تلفن همراه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog