بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز فارس قیام ۱۵ خرداد یك حركت عقیدتی ریشه‌دار منطبق با دستورات اهل بیت(ع) بود

دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز گفت: قیام ۱۵ خرداد یك حركت عقیدتی است كه ریشه در مكتب و دستورات اهل بیت(ع) دارد.

قیام ۱۵ خرداد یك حركت عقیدتی ریشه‌دار منطبق با دستورات اهل بیت(ع) بود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمحی الدین طاهری دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز در حاشیه برگزاری مراسم سوگواری سالروز ارتحال امام(ره) و بزرگداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد كه در این حرم مطهر برگزار شد، گفت: در كشور ما حركت ها و قیام های مختلفی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد ولی آن حركتی كه اثر خود را گذاشت و نتیجه آن پیروزی انقلاب اسلامی بود، همین قیام ۱۵ خرداد بود.

طاهری با اشاره به اینکه قیام ۱۵ خرداد یك حركت عقیدتی است كه ریشه در مكتب و دستورات اهل بیت(ع) دارد، افزود: همین معنا موجب دوام قیام ۱۵ خرداد شد و به دنبال آن نهضت جمهوری اسلامی به وجود آمد و در سال ۵۷ به پیروزی رسید.

عبارات مهم : شیراز

وی ادامه داد: امروز هم اگر می خواهیم كشورمان بیمه شود و در برابر قدرت های بزرگ بایستد، عالی ترین راه این است كه اهداف بزرگ شهدای قیام ۵ خرداد را دنبال كنیم كه این اهداف عقیدتی و نتیجه بخش است.

طاهری با بیان اینكه در سالروز ارتحال امام و بزرگداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد، مراسم های متعددی در سراسر كشور برگزار شد، گفت: جمعیت بسیاری از مردم کشور عزیزمان ایران در این مراسم ها طی این دو روز شركت كردند و در واقع مردم ما همچنان در صحنه هستند و با این حضور خود در واقع بار دیگر بیعت مجددی با رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب دارند.

دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز تصریح كرد: بعد از برگزاری انتخابات بزرگ ۲۹ اردیبهشت ماه كه همه مردم کشور عزیزمان ایران حضور پیدا كرده و احساس تكلیف كردند باز در این مراسم در سراسر كشور اعلام بیعت مجدد با مقام معظم رهبری داشتند و پاسداری از اهداف بلند امام و شهدای بزرگوار را دنبال می كنند كه امیدواریم مسئولان این حساسیت و پیگیری مردم را كه دنبال اهداف بلند شهدا و امام راحل هستند پاس بدارند و به این معنا توجه داشته باشند.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: شیراز | اسلامی | انقلاب | پیروزی | مراسم ها | اهداف بزرگ | برگزاری مراسم | قیام 15 خرداد ماه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog