بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز علمی پزشکی اعلام مهلت ویرایش ، آزمون دستیاری دندانپزشکی ۲۲ تیر برگزار می شود

آزمون دستیاری دندانپزشکی ۲۲ تیر برگزار می شود و نتیجه بررسی مدارک داوطلبان از اول خرداد اعلام می شود و افراد در صورت نیاز تا ۸ خرداد وقت دارند نسبت به ویرای

اعلام مهلت ویرایش ، آزمون دستیاری دندانپزشکی ۲۲ تیر برگزار می شود

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛سی و یکمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۲ تیر برگزار می شود و داوطلبان می توانند در روزهای اول تا هشتم خردادماه با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نتیجه بررسی مدارک خود را مشاهده کنند.
داوطلبان شرکت در سی و یکمین دوره پذیرش آزمون دستیاری دندانپزشکی سال ۹۶ از ساعت ۱۸ روز دوشنبه اول خرداد تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۸ خرداد با ورود به سامانه و وارد کردن کد رهگیری می توانند از نتیجه بررسی مدارک ارسالی اطلاع یابند.

عبارات مهم : داوطلب

درج جمله «کامل و مورد تایید است» به منزله صدور کارت آزمون در موعد مقرر بوده و درج جمله «ناقص است» و «ناخوانا است» به منزله لزوم تکمیل مدارک بوده و در صورت عدم اقدام، کارت شرکت در آزمون جهت این گروه از داوطلبان صادر نخواهد شد و در صورتی که صرفا در مدارک بومی دارای نواقص هستند در صورت عدم تکمیل مدارک سهمیه مربوطه، در سهمیه آزاد لحاظ خواهند شد.
درج جمله «تغییر وضعیت» به منزله عدم احراز شرایط شرکت در آزمون بوده و داوطلب اساسا مجاز به عضویت در آزمون با توجه به مندرجات راهنمای آزمون دستیاری دندانپزشکی نبوده است.
سوالات داوطلبان در خصوص تکمیل مدارک و ویرایش فرم عضویت در بازه زمانی اعلام شده است از طریق آدرس پست الکترونیکی مندرج در سایت، dastyardent@sanjeshp.ir قابل پاسخگویی خواهد بود.
داوطلبانی که در مهلت مقرر عضویت در اسفند ماه سال ۹۵ و اردیبهشت ماه ۹۶، نسبت به ارائه مدارک بومی اقدام نکرده بودند و جهت آنها جمله «سهمیه آزاد، فاقد مدارک بومی» ثبت شده، به هیچ وجه در این مرحله مجاز به ارسال مدارک بومی نبوده و در سهمیه آزاد قرار گرفته اند. لذا در فرم عضویت می بایستی، نوع سهمیه انتخابی را تصحیح کنند.
پس از اتمام مهلت ثبت نام، سهمیه گزینش شده است به هیچ وجه قابل عوض کردن نیست و در این مرحله امکان عوض کردن سهمیه به وسیله داوطلب نبوده و اصلاحات و ویرایش سهمیه ها صرفا براساس توضیحاتی که در ذیل نتیجه بررسی مدارک جهت داوطلب به وسیله کارشناسان آزمون دستیاری بر اساس ضوابط مندرج در راهنما، منظور داشته است امکان پذیر است.
گزینه های نیروهای مسلح، استعداد درخشان و سهمیه بومی باید به توضیحات اطلاعیه مراجعه کنند.
داوطلبان بعد از ویرایش فرم عضویت و یا تکمیل مدارک آزمون، نسبت به ارسال ایمیل و اعلام آن به آدرس پست الکترونیکی مندرج در اطلاعیه اقدام کنند.
پس از برگزاری آزمون کارنامه اولیه کلیه داوطلبان و اسامی واجدین شرایط پذیرش (احراز حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون)، بعد از آماده شدن به وسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی از طریق سایت اعلام خواهد شد.
آن دسته از داوطلبان که حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون (بدون در نظر گرفتن ضرایب دروس و رشته ها) را کسب کرده باشند، اجازه گزینش رشته را خواهند داشت. کسب نمره جهت کلیه سهمیه ها به جز سهمیه آزاد، تابع مقررات مربوط به خود است.
داوطلب می توند رشته محل های مورد علاقه خود را به ترتیب اولویت مورد نظر در فرم گزینش رشته گزینش کند. معیار پذیرش داوطلبان ابتدا نمره کسب شده است و سپس اولویت رشته محل انتخابی داوطلب خواهد بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: داوطلب | داوطلبان | آزمون دستیاری | آزمون دندانپزشکی | وزارت بهداشت | سازمان سنجش | ثبت نام | مدارک دانشگاهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog