بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز اصفهان انهدام باند سارقان احشام با 218 راس دام سرقتی

فرمانده انتظامی شهرستان شاهين شهر از دستگيری اعضای باند سه نفره سارقان احشام و كشف 218 راس دام سرقتی در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سرهنگ “رجبعلي مختاري” گفت : در پي وقوع چندين مورد دزدی احشام در شهرستان شاهين شهر بررسي عنوان و دستگيري عوامل اين دزدی ها به طور ويژه در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وي ادامه داد:كارآگاهان با انجام يكسري كارهاي تخصصي و کارها خاص موفق شدند سه سارق را كه اهل يكي از استان هاي كشور بودند شناسايي و بعد از هماهنگي با مقام قضائي دستگير كنند.

انهدام باند سارقان احشام با 218 راس دام سرقتی

اين مقام انتظامي بيان داشت: اين سارقان از هفت دامداري دزدی كرده بودند كه در مجموع تعداد 218 راس دام سرقتي به ارزش دو ميليارد و 200 ميليون ريال كشف شد.

سرهنگ مختاري اظهار داشت : در اين خصوص پرونده تشكيل و هر سه سارق جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهين شهر از دستگيری اعضای باند سه نفره سارقان احشام و كشف 218 راس دام سرقتی در اين شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر در پايان با اشاره به اينكه اين سارقان هنگام ورود به دامداري ها با اعمال زور و ضرب وشتم نگهبانان دزدی مي كردند از دامداران خواست ، محل نگهداري احشام را به تجهيزات ايمني پيشگيري از دزدی مجهز كنند، از ورود افراد غريبه كه تحت عنوان مشتري دام به شما رجوع مي كنند به محل نگهداري احشام خودداري كنيد و در صورت مشاهد افراد ناشناس و يا خودروهاي مشكوك در اطراف محل نگهداري احشام عنوان را از طريق تماس با تلفن 110 به پليس اطلاع دهيد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: دامداري | اصفهان | انهدام باند سارقان احشام | در شاهین شهر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog