بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وحید امیری هیچ شرطی جهت تمدیدقرارداد ندارد!

بعضی از رسانه‌ها این عنوان را پوشش داده‌اند که وحید امیری جهت بازگشت به پرسپولیس یکسری شرط و شروط گذاشته که اگر آنها به آخر برسد، قطعا به تیم برمی‌گردد.

وحید امیری هیچ شرطی جهت تمدیدقرارداد ندارد!

وحید امیری هیچ شرطی جهت تمدیدقرارداد ندارد!

عبارات مهم : ایران

بعضی از رسانه ها این عنوان را پوشش داده اند که وحید امیری جهت بازگشت به پرسپولیس یکسری شرط و شروط گذاشته که اگر آنها به آخر برسد، قطعا به تیم برمی گردد.

به گزارش خبرآنلاین؛این اتفاق در حالی افتاده است که شایعه شده است کلوب نیز جهت تحقق این امر، از وحید وقت خواسته تا بتوانند او را حفظ کنبد. البته این خبر نیز چندان درست نیست لیکن امیری هرگز نشستی با پرسپولیسی ها نداشته که بخواهد در آن نشست، شرطی جهت تیم بگذارد! از هنگامی که وحید به کشور عزیزمان ایران برگشته، نه پاسخگوی تماس های تلفنی مدیران کلوب پرسپولیس بوده است و نه دیدار حضوری با آنها داشته هست. از این رو، زمانی وجود نداشت که وحید بخواهد شرطی جهت پرسپولیسی ها بگذارد.

ظاهرا او سه پیشنهاد بسیار خوب از لیگ های انگلیس، اسپانیا و آلمان دارد که در کنار پیشنهاداتش از ترکیه و قطر می تواند امیری را به یکی از پرپیشنهادترین بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران بدل کند. درخشش در جام جهانی به علاوه آمار و ارقام خوبی که در فصل گذشته از خود برجای گذاشت و اینکه یک بازیکن چپ پای تخصصی هست، شانس شماره 19 پرسپولیس جهت لژیونر شدن را زیاد کردن می دهد. امیری به گفته مدیران باشگاه، هیچ شرطی جهت تیم نگذاشته چون هیچ مذاکره ای با آنها نداشته هست. البته قرار شده است به زودی و با بازگشت او از خرم آباد، مذاکرات از سر گرفته شود ولی تا به حال، شرایطی جهت بازگشت او به جمع سرخپوشان مطرح نشده است.

وحید امیری هیچ شرطی جهت تمدیدقرارداد ندارد!

واژه های کلیدی: ایران | بازگشت | پرسپولیس | پرسپولیس | وحید امیری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog