بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خواب پاییزی مهاجمان رئال مادرید

مهاجم رئال مادرید در این فصل لالیگا مورد انتظار عمل نکردند و آمار گلزنی‌شان به شدت ضعیف بوده است.

خواب پاییزی مهاجمان رئال مادرید

خواب پاییزی مهاجمان رئال مادرید

عبارات مهم : لالیگا

مهاجم رئال مادرید در این فصل لالیگا مورد انتظار عمل نکردند و آمار گلزنی ارزش به شدت ضعیف بوده است.

به گزارش ایسنا، لالیگا مادرید متعلق به هافبک ها هست. در حال حاضر در تیم مادریدی بازیکنان میانی موثرتر هستند. هافبک های سفید پوشان تا به امروز بیش از مهاجمان این تیم گلزنی می کنند.

در بازی دیشب (یک شنبه) برابر ایبار باز هم کریستیانو رونالدو نتوانست گلزنی کند و نامش را در فهرست گلزنان دیدار یک شنبه شب به ثبت برساند. سفیدپوشان ابتدا با یک گل به خودی پیش افتادند، سپس مارکو آسنسیو گلزنی کرد و آخرین گل به وسیله مارسلو زده شد. این اتفاق به یک عنوان عادی تبدیل شده است است.

پس از گذشت ۹ هفته از لالیگا، هافبک های مادرید بیش از مهاجمان گلزنی کردند. بازیکنان میانی این تیم ۹ بار دروازه حریفان را باز کردند. این در حالی است که مهاجمان تنها شش گل به ثمر رساندند. سه گل دیگر سفیدپوشان از گل به خودی و گلزنی یک مدافع به دست آمده است.

پیروزی مادرید برابر ختافه با گلزنی کریستیانو رونالدو و کریم بنزما به دست آمد که می توان گفت تنها بازی بود که با گلزنی مهاجم ها کسب شد.

سفیدپوشان برابر مادرید با گل های تونی کروس، کاسمیرو و گرت بیل پیروز شدند. همه گل های این تیم برابر والنسیا، آلاوس و اسپانیول هم به وسیله آسنسیو، سبایوس و ایسکو به ثمر رسید.

دیشب (یک شنبه) آسنسیوی هافبک، توانست در پیروزی تیمش در لالیگا تاثیرگذار باشد. او بعد از گل به خودی پائولو اولیورا توانست اختلاف را به دو گل برساند و کار را جهت تیمش راحت کند.

عملکرد خوب بازیکنان میانی مادرید باعث شده است ضعف مهاجم ها دیده نشود و مادرید از این قضیه ضربه نخورد. دو گل بیل و یک گل رونالدو، بنزما، لوکاس واسکس و بورخا مایورال نشان دهنده این آمار ضعیف است.

خواب پاییزی مهاجمان رئال مادرید

واژه های کلیدی: لالیگا | رونالدو | رونالدو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog