بذر آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا

بذر: آمریکا استرالیا کره شمالی استرالیا کره شمالی پیونگ یانگ وزارت خارجه وزیر امور خارجه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نباید با نوآوری‌ها و تکنولوژی برخورد شود/ محدودیت‌ها فقط فضا را بحرانی‌تر می‌کند ، شهربانو امانی

عضوشورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید براینکه باید به محدویت‌ها بر سر راه تکنولوژی آخر دهیم گفت:می‌توانیم با استفاده از این تکنولوژی‌ها و اینترنت صدای

نباید با نوآوری‌ها و تکنولوژی برخورد شود/ محدودیت‌ها فقط فضا را بحرانی‌تر می‌کند ، شهربانو امانی

شهربانو امانی: نباید با نوآوری ها و تکنولوژی برخورد شود/ محدودیت ها فقط فضا را بحرانی تر می کند

عبارات مهم : ایران

عضوشورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید براینکه باید به محدویت ها بر سر راه تکنولوژی آخر دهیم گفت:می توانیم با استفاده از این تکنولوژی ها و اینترنت صدای مردم را بشنویم و به آنها اهمیت دهیم. محدودیت ها فقط فضا را بحرانی تر می کند.

شهربانو امانی در گفت وگو با ایلنا در ارزیابی خود از تحولات سیاسی و اجتماعی سال ۱۳۹۶ گفت: سال گذشته از حیث اینکه سر شروع بسیار خوبی داشت و اتحاد مردم را به تصویر کشید، نتیجه خوبی هم داشت که گزینش حسن روحانی به عنوان ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران و بر پایه حمایت اصلاح طلبان بود. ضمن اینکه در حوزه اقتصاد هم تلاش هایی شد ولی مشکلاتی که از دولت قبل یعنی دولت احمدی نژاد بر جای مانده بود روند پیشرفت را کندتر کرد. در مجموع سنگ اندازی هایی که بر سر راه دولت بود روندی را که جهت اصلاح امور انجام می شد با مسئله مواجه کرد. فضای سیاسی هنگامی که ملتهب می شود که عزم و اراده ملت به سخره گرفته شود و تلاش شود مدیریت کشور از ریل عقلانیت خارج و به دست افراد تندرو بیفتد.

نباید با نوآوری‌ها و تکنولوژی برخورد شود/ محدودیت‌ها فقط فضا را بحرانی‌تر می‌کند ، شهربانو امانی

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: برخورد با معترضانی که به وضع موجود معترض بودند نشان دهنده بخشی از این تندروی بود. اینکه به زبان می گفتند اعتراض ها را شنیده اند ولی راه حلی جهت حل پرسشها و مطالبات مردم ارائه نمی شد به این علت که نهادهای پاسخگو، پاسخگویی را وظیفه نمی دانند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه دستگیری ها و التهاب در جامعه، یاس و ناامیدی را در بین جوانان زیاد کردن داد، اظهار کرد: اگر ارزش های اوایل انقلاب و برنامه هایی که جهت توسعه ریخته شده است بود هنوز به طور جدی پیگیری می شدند، سیر نارضایتی در جوانان تا این اندازه زیاد کردن نیافته بود.

عضوشورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید براینکه باید به محدویت‌ها بر سر راه تکنولوژی آخر دهیم گفت:می‌توانیم با استفاده از این تکنولوژی‌ها و اینترنت صدای

وی به بعضی از برخوردهای صورت گرفته با اعتراضات دی ماه اشاره کرد و گفت: در سه ماه آخر سال گذشته، علاوه بر اعتراض مردم که اتفاقا به جا هم بود، مخالفین دولت تلاش کردند از آب گل آلود ماهی بگیرند و از شرایط موجود سوء استفاده کنند. اتفاقات تلخ پی درپی مردم را بی تاب تر از قبل کرده هست. از زلزله کرمانشاه تا کشتی سانچی و سقوط هواپیما نشان می دهد ناگواری ملی در کشور رخنه کرده است ولی در همه این اتفاقات حضور مردم در کنار یکدیگر نقطه مشترکی بود.

امانی گفت: حبس و زندان راه حل اساسی در برابر اعتراضات و انتقادات مردم نیست و نباید اعتمادی که مردم به مسئولین دارند به واسطه این رفتارها از بین برود. نباید توجه به مردم فقط در وقت انتخابات ها و بر سر صندوق های رای باقی بماند بلکه باید همواره شاهد پاسخگویی همه نهادها به مردم باشیم و تنها این اتفاق است که می تواند اعتماد رفته مردم را باز گردانند. مسئولین باید با همه وظیفه های خود در کنار مردم قرار بگیرند و اعتراضات آنها را نه فقط شفاها بلکه عملا به رسمیت بشناسند و اگر این مولفه ها در سال ۹۷ مبنا قرار بگیرد می توان به اصلاح وضع موجود امیدوار بود ضمن اینکه باید مکان هایی را جهت اعتراضات مردم در سال تازه آینده نگری کنیم که در آنها امنیت مردم تامین شود.

این عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر گفت: در سال تازه نباید با نوآوری ها و تکنولوژی برخورد شود و باید به محدویت هایی بر سر راه تکنولوژی آخر دهیم آیا که می توانیم با استفاده از این تکنولوژی ها و اینترنت صدای مردم را بشنویم و به آنها اهمیت دهیم. محدودیت ها فقط فضا را بحرانی تر می کند.

نباید با نوآوری‌ها و تکنولوژی برخورد شود/ محدودیت‌ها فقط فضا را بحرانی‌تر می‌کند ، شهربانو امانی

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | برخورد | اعتراضات | اصلاح طلب | تکنولوژی | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog